hikmetyavas

Mayıs 18, 2011

VARDİYA BİZDE PLATFORMU ÜYESİ DARBECİ BAYANLARI ASALIM

Filed under: Köşe Yazılarım ( Denemeler ) — hikmetyavas @ 8:56 am

VARDİYA BİZDE PLATFORMU ÜYESİ DARBECİ BAYANLARI ASALIM

 “Balyoz ” davasındaki sanık eşleri ve yakınlarının oluşturduğu “Vardiya Bizde Platformu” üyelerinden Nilgün Doğan ve İrem Kutluk hakkında, bir basın açıklaması sırasında yolu trafiğe kapattıkları gerekçesiyle Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı, gazetelerde çıkan haberleri ihbar kabul etmiş ve soruşturma başlatmış.

İspiyonlamış gibi olmayayım ama “Vardiya Bizde Platformunu” oluşturan sanık eşi bayanların hepsi, vakit geçirmeden tutuklanmalıdır. Çünkü:

Bu bayanların kocaları, canlarını ortaya koyarak yıllarca terörle mücadele ederken, başı boş kalan bu hanımlar “Balyoz Darbe planını” hazırladılar ve sıkışınca, terörle mücadele etmekten başlarını kaşıyacak vakti olmayan kocalarının üstüne attılar.

Sanki bir hain, sanki bir düşman, sanki bir katil gibi, yaka paça hoyratça yakalanıp hapse atılan bu masum kocaların yerine, aslında bu darbeci hanımların yakalanıp içeriye tıkılması gerekir.

Bu hanımların darbeci oldukları “Terörist gibi yol kesip trafiği aksatmalarından” belli. Başka hiçbir kanıta gerek yok. Ama ben yine de, O bayanların (polisin ve savcıların bilmedikleri ve görmedikleri) kirli çamaşırlarını ihbar edeyim. Örneğin:

             a.     Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yapılan bir protesto gösterisinde Türk bayrağını indirerek, yerlerde çiğneyenler bu terörist bayanlardı.

              b.     Diyarbakır’da Atatürk heykeline, terörist başı Abdullah Öcalan’ın posterini “ Vardiya Bizde Platformu üyesi” terörist bayanlar taktı.

              c.      1 Mayıs Pazar günü İstanbul Taksim Meydanı’ndaki bayram kutlamalarında, Cumhuriyet Anıtı’na çıkarak Atatürk’ün manevi şahsına saygısızlık yapanlar da bu darbeci hanımlardı.

              d.     Diyarbakır’daki gösteriler esnasında polis panzerlerinin karşısına “Belediye’ye ait 10 iş makinesi ve kamyonla” çıkıp, polisin üzerine iş makinelerini bu bayanlar sürdü.

              e.     İstanbul’da yolları trafiğe kapatıp, belediye otobüsleri ile arabaları yakan ve iş yerlerine Molotof kokteyli atıp, polisleri taşlayanlar da bu terör örgütü sempatizanı darbeci hanımlardı.

              f.       Kandil’den gelerek Habur Sınır Kapısından giren ve pişman olmadıkları halde, pişmanlık yasasından yararlandırılıp serbest bırakılanlar var ya, işte o teröristlerin hepsi aslında “ Vardiya Bizde Platformu” üyesiydi.

              g.     Güneydoğu’da polise tokat atan terör örgütü yandaşı bayan var ya, hani tokat attıktan sonra elini kolunu sallayarak kahramanlar gibi dolaşan bayan, işte o Bayan da “ Vardiya Bizde Platformu” üyesiydi.

              h.     Güneydoğu’yu her gün kana boğan, şehirleri yakan bu eşkıya çetesi “Vardiya Bizde Platformu” üyesi darbeci bayanlar için bırakın dava açmak, gözaltı bile söz konusu değildi.  Bugüne kadar hep Bakanlara yumurta atan veya pankart açan öğrenciler yakalanıp 14 yıl hapisle yargılanıyordu. Şimdi çok iyi oldu, ilk defa bu darbeci bayanlar için soruşturma açıldı.

Aslında, soruşturmayla oyalanmadan “ Vardiya Bizde Platformu isimli darbeci terör örgütü ve çete üyesi bayanların hepsini” yaka paça derdest edip içeriye tıkmak ve hatta tümünü asmak gerekir.

Vakit geçtikçe, bu hanımların etrafa bulaştırdıkları darbecilik virüsü, salgın hastalık halinde yayılıyor. Nereden mi biliyorum? Çünkü benim hanım “Vardiya Bizde Platformu” üyesi darbecilerin İzmir’de düzenledikleri protesto yürüyüşüne katıldı ve eve gelir gelmez darbe yaparak yönetimi eline geçirdi. Şimdi, darbeci sivil dikta yönetimi altında kan kusuyorum.  

Aklımdayken şunu da söyleyeyim. Sakın ola ki; “ Balyoz Darbe Planını” bu bayanlar hazırlamış, asıl suçluları bulduk, o halde kocalarını serbest bırakalım demeyin.

Onların kocaları da suçludur. Çünkü Onların kocaları; masum teröristlere tuzak kurup öldürdüler. Hâlbuki o masum teröristçikler, tuzak kurup hain Mehmetçikleri şehit edeceklerdi. Böylece, masum teröristlerin haklarını gasp ettiler.

Sakın ola ki, nerden çıkardın bunları demeyin. Haberiniz yok mu? İleri demokrasiye geçmemizi sağlayan “Demokratik açılımdan sonra” terörle mücadele etmek ve tuzak kurup teröristleri etkisiz hale getirmek suç oldu. İnanmazsanız; 16,17 ve 18 Mayıs 2011 tarihli gazeteleri şöyle bir tarayın ve bazı köşe yazarlarını okuyun.

Haaaa, unutmadan şunu da söyleyeyim; artık suçu ve suçluyu övmek, suç olmaktan çıktı, haberiniz olsun.

Vardiya Bizde Platformu” üyesi darbeci hanımlara karşı yapılan ve yapılacak olan işlemler, tüm teröristlerin aklını başına getirecek örnek ve şiddette olsun.  Analarından emdikleri süt burunlarından getirilsin. Hiç şüpheniz olmasın ki, bu işlemler; Türk ve hatta Dünya hukuk tarihine altın harflerle yazılacaktır.

Selam ve saygılarımla…

Hikmet YAVAŞ (İZMİR) hikmetyavas@gmail.com

NOT: Ülkemizi ilgilendiren çeşitli konulardaki yazı ve görüşleri okuyup, yorumlarıyla katkıda bulunmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıyı tıklamaları önerilir;

https://hikmetyavas.wordpress.com/

Reklamlar

2 Yorum »

 1. Paşam işte şimdi yandın (!)

  Muhbir (!) ve Gizli Tanık (!) olarak yakında celp gelirse şaşırma!


  Selam ve Sevgiler…
  M.Kemal ADAL.

  Yorum tarafından M.Kemal Adal — Mayıs 18, 2011 @ 9:21 am | Cevapla

 2. sana götümle gülüyorum.. asıl seni asmak lazım boş beyinli boş konuşan dünyaya fazlalık olarak gelmiş cahil insan parçası, sözde balyoz belgelerinin sahte olduğunu herkes biliyor eminim sende öyle.. doğru tektir ve sonunda adalet yerini bulacaktır, senin gibiler de anca böyle havlar suçsuz insanlara çamur atmaya çalışacaktır..AMA unutma çamur atmaya çalışanların eli ilk önce kirlenir!

  Yorum tarafından gul — Haziran 26, 2011 @ 11:36 am | Cevapla


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: