hikmetyavas

Kasım 17, 2012

MİLLET VEKİLLERİ’NE AÇIK MEKTUP

Filed under: Köşe Yazılarım ( Denemeler ) — hikmetyavas @ 1:48 pm

Millet vekillerimize gönderilmiş olan bu yazıyı okumanız ve yaymanız dileğiyle selam ve saygılar sunarım.

Hikmet YAVAŞ (İZMİR)

Sayın Milletvekilim,

1.    Televizyonlarda, köşe yazılarında ve sosyal medyada; Cumhuriyete, Atatürk’e ve Türk Ordusu’na, yıpratma amacıyla yapılan saldırıların hiçbirisi tesadüfi değildir. Bu “Bilimsel olarak hazırlanmış” bir planın parçasıdır. Bu iddiayı kanıtlayan delilleri görmek istiyorsanız, lütfen:

a.    Ek-1’de sunulan  “Türk Halkını tarihe tanıklık etmeye ve içimizdeki hainleri tanımaya çağırıyorum”konulu yazıyı okumanızı dilerim.

b.    Bu delilleri destekleyen  (Amerika’da hazırlanmış) raporları ve toplantı tutanaklarını, sayfa numaralarıyla birlikte görmek istiyorsanız; lütfen Ek-2’de sunulan “Bölünmeye ve Kürt bağımsızlığına giden yol haritası ve stratejisi” konulu yazıyı sabırla ve dikkatle okumanızı öneririm.

c.     Cumhuriyeti, Atatürk’ü ve Türk Ordusunu, yıpratmak amacıyla “Bilimsel olarak hazırlanmış”bir plan çerçevesinde yapılan saldırılar, aslında “Büyük Ortadoğu Projesinin” bir parçasıdır. Bu konudaki deliller ise, Ek-3’deki“Delilleriyle birlikte gerçek darbe planını açıklıyorum” konulu yazıda sunulmuştur.

2.    Dikkat ettiyseniz; kişi ve kurumları itibarsızlaştırmak ve yıpratmak amacıyla yapılan saldırıların büyük bir çoğunluğu “Kutsal dinimiz” çarpıtılarak ve istismar edilerek yapılmaktadır. İlgili olsun veya olmasın, yıpratmak istedikleri her şeyin karşısına, getirip “İslam Dinini” koymaktadırlar. Ayrıca; hayâsızca yalan, iftira ve sahte delil de üretmektedirler. Örneğin;

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, 10 Ekim 2012 günü, “Teşekkürler Arkadaşlar”başlığı altında yayımladığı köşe yazısında; Cami derneklerine, Kur’an kurslarına, İmam Hatip derneklerine, Meslek odalarına, Vakıflara, Sendikalara, Cami cemaatlerine ve özellikle askerde, emniyette, istihbaratta, özel ve stratejik kurumlarda görev yapan İNANMIŞ İNSANLARA ibretlik bir çağrıda bulundu.

Bu çağrıya cevap olarak verilmiş olan, Ek- 4’deki “Tüm vatanseverlere ve ben Müslümanım diyen herkese açık çağrı” konulu yazıyı okumanızı dilerim.

3.    Ek’lerde sunulan 4 adet yazıyı okuyup, bir bütün olarak değerlendirdikten sonra, ortaya çıkan tabloyu, Ek-5’de arz edilen “Düğmeye kim bastı” konulu yazıyla karşıtlaştırmanızı istirham ederim.

İlgileneceğinizi, aklınız ve vicdanınızla değerlendireceğinizi umut ederek selam ve saygılarımı sunarım.

NOT: Ek’lerde sunulan yazıları okumak için, lütfen rakamların üzerini tıklayınız.

EK 1Türk Halkını tarihe tanıklık etmeye ve içimizdeki hainleri tanımaya çağırıyorum

EK 2Bölünmeye ve Kürt bağımsızlığına giden yol haritası ve stratejisi

EK 3: Delilleriyle birlikte gerçek darbe planını açıklıyorum

EK 4Tüm vatanseverlere ve ben Müslümanım diyen herkese açık çağrı

EK 5Düğmeye kim bastı

Hikmet YAVAŞ (İZMİR)

hikmetyavas@gmail.com

Reklamlar

2 Yorum »

  1. […] 80.MİLLET VEKİLLERİ’NE AÇIK MEKTUP […]

    Pingback tarafından YAZI BAŞLIKLARI ( Lütfen okumak istediğiniz yazının üzerini tıklayın ) « hikmetyavas — Kasım 17, 2012 @ 3:04 pm | Cevapla

  2. Bu yazının gönderildiği Milletvekillerinin listesini saklamamız lazım.Çünkü fazla uzak olmayan ileri bir tarihte Cumhuriyet düşmanları, Ülkeyi parçalamak isteyenler aleyhinde yapılacak bir yargılamada, “Bak evladım, size uyarılar da gelmiş, niye bu yazıları okumadınız ve gereğini yapmadınız”diye soru sormak ve bu yazıyı delil olarak kabul edip cezalandırmak için lazım olacak.

    Yorum tarafından Mustafa Çelik — Kasım 18, 2012 @ 12:13 am | Cevapla


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: